HRDLIČKA REALITY
REALITNÍ KANCELÁŘ | REALITY A NEMOVITOSTI JIŽNÍ ČECHY A ZÁPADNÍ ČECHY
facebook
home > Pronájmy, Podnikání > Kompletně zařízená pizzerie a bowling po rekonstrukci k pronájmu

Kompletně zařízená pizzerie a bowling po rekonstrukci k pronájmu

Nabízíme k pronájmu kompletně zařízenou pizzerii s velkou terasou a bowling na atraktivním místě na Palackého náměstí. Krásná světlá restaurace se nachází v prvním patře budovy a nabízí přes 100 míst pro zákazníky. Součástí je dále venkovní prostorná terasa s vlastním barem, kde je k dispozici dalších 50 míst. Terasa s romantickým výhledem na řeku je osvětlena a je přístupna i přímo od řeky, díky čemuž je tato restaurace v teplých měsících lákavé místo pro občerstvení vodáků. Součástí restaurace je i prosklený salonek, který nabízí oddělený prostor pro min 35 míst - skvělé místo pro pořádání oslav, večírků apod. K dispozici zůstane veškeré vybavení - posezení v boxech, židle, stoly, zařízený bar včetně všech spotřebičů (kvalitní kávovar, myčka, mrazák, lednice, atd.), nádobí - sklenice, talíře, příbory. Moderní kuchyně v nerezu, kompletně zařízena. Konvektomat, fritézy, sporáky, gril, pec na pizzu a mnoho dalších spotřebičů, sklad pro suché potraviny, místnost s chladícími boxy. Vše splňuje aktuální hygienické předpisy. Kamerový systém, který nabízí možno živě přenášet výrobu pizzy zákazníkům na 3 velkoplošných televizích. Celý prostor restaurace je napojen na rekuperační jednotku vzduchu. Dále zde najdeme kancelář, sklad, sociální zázemí pro zaměstnance (sprcha, toalety, šatna). 

Ve druhém patře budovy se nachází stylový bowling, který se v současné době renovuje (nové bowlingové koule, povrch drah, kuželky, atd.). Na fotografiích je zachycen ještě před modernizací. K dispozici jsou dvě bowlingové dráhy a příjemné posezení pro cca 40 zákazníků. Součástí je opět kompletně vybavený bar stejně jako v pizzerii, dále sklad, WC a zázemí pro zaměstnance. Toalety v obou patrech jsou po rekonstrukci ve velmi dobrém stavu. K dispozici funkční elektronické registrační pokladny s tiskárnou. Celková užitná plocha obou pater je cca 500 m2. Bezbariérový přístup - v budově k dispozici výtah. Nájem i kauce dohodou. Lokalita nabízí vynikající dopravní dostupnost MHD, autem i pěšky. Doporučuji prohlídku. 

č. ev.:20M022
Okres:Strakonice
Obec, část obce:Strakonice, Strakonice I
Kategorie:Pronájmy, Podnikání
Plocha celkem:500 m2
Plocha bydlení(bytu):500 m2
Elektřina:430 V
Energetická náročnost:G - mimořádně nehospodárná
Voda:obecní vodovod
Odpady:veřejná kanalizace
Plyn:ne
Topení:ÚT dálkové
Tepelné izolace:ano
photophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophoto
Pro zobrazení celé galerie klikněte na obrázek
Zobrazit celou mapu
Vyřizuje makléř

Bc. Marie Hrdlička Prixová

telefon: 605 048 034

telefon do kanceláře: 777 303 086

e-mail: prixova@hrdlicka-reality.cz

e-mail do kanceláře: info@hrdlicka-reality.cz

Kontaktní formulář

Vaše jméno:*

Váš e-mail:

Váš telefon:

Zpráva:*


* Souhlasím se zpracováním osobních údajů v rozsahu dle "Zásad ochrany osobních údajů"