HRDLIČKA REALITY
REALITNÍ KANCELÁŘ | REALITY A NEMOVITOSTI JIŽNÍ ČECHY A ZÁPADNÍ ČECHY
facebook
home > Chaty, zahrady > Chata v pěkné lokalitě nad řekou Volyňkou

Chata v pěkné lokalitě nad řekou Volyňkou

K prodeji nabízíme rekreační chatu se zastavěnou plochou 41 m2, která se nachází v malebné části obce Přední Zborovice u Strakonic. Chata je umístěna v klidné a zalesněné části nad řekou Volyňkou. Zděná nemovitost s číslem evidenčním je postavená na pevném základu. Obvodové stěny jsou chráněny a izolovány dřevěným obkladem. Chata disponuje zastřešenou terasou pro venkovní posezení. Za vstupními dveřmi se nachází veranda využívaná jako místnost s kuchyňkou. Za verandou jsou dvě místnosti, obývací pokoj a ložnice. Chata je napojena na přívod elektrické energie 220 V, k vytápění se používají kamna na tuhá paliva. Součástí prodeje jsou také okolní pozemky s celkovou plochou 322 m2. K chatě náleží nová venkovní toaleta vyhotovena z kvalitních prken. Přístup je po asfaltové cestě. Parkovat auto můžete na obecním pozemku přímo pod chatou. Nemovitost se nachází mimo záplavové území řeky Volyňky. Z chaty je nádherný výhled na řeku, která je i významnou pstruhovou vodou. Neustálé šumění řeky působí uklidňujícím dojmem.

Rekreační chata je vsazena do klidného a romantického prostředí lesního pozemku. V okolí se nachází lesy, louky a místa s nádhernou vyhlídkou. Obec Přední Zborovice je také výchozí místo vhodné pro turistiku a cyklistiku. Jedinečnou lokalitu v Jižních Čechách uvítají především rybáři a zájemci, kteří rádi tráví volný čas v přírodě a preferují klidné místo.

Přední Zborovice jsou dostupné také vlakem a autobusem. Veškerá občanská vybavenost je dostupná v nedalekých Strakonicích vzdálených 7 km.

č. ev.:24R035
Okres:Strakonice
Obec, část obce:Přední Zborovice
Kategorie:Chaty, zahrady
Cena:770.000,- Kč
Poznámka k cenám:včetně právního servisu a provize RK
Plocha celkem:322 m2
Zastavěná plocha:41 m2
Obytná plocha:32 m2
Užitná plocha:41 m2
Zahrady:281 m2
Elektřina:220V
Voda:Dešťová
Odpady:Suché WC
Plyn:NE
Topení:Lokální na tuhá paliva
Tepelné izolace:NE
photophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophoto
Pro zobrazení celé galerie klikněte na obrázek
Zobrazit celou mapu

Výše hypotéky

Kč    

Doba splácení

roků

Vypočtená měsíční splátka

Vyřizuje makléř

Richard Šulc

telefon: 737 399 007

telefon do kanceláře: 777 303 086

e-mail: sulc@hrdlicka-reality.cz

e-mail do kanceláře: info@hrdlicka-reality.cz

Kontaktní formulář

Vaše jméno:*

Váš e-mail:

Váš telefon:

Zpráva:*


* Souhlasím se zpracováním osobních údajů v rozsahu dle "Zásad ochrany osobních údajů"