HRDLIČKA REALITY
REALITNÍ KANCELÁŘ | REALITY A NEMOVITOSTI JIŽNÍ ČECHY A ZÁPADNÍ ČECHY
facebook
home > Domy, Chalupy, Podnikání > Rodinný dům s prostorem k podnikání v obci Dunovice

Rodinný dům s prostorem k podnikání v obci Dunovice

K prodeji nabízíme rodinný dům s prostorem k podnikání v obci Dunovice. Tato obec prakticky navazuje na obec Cehnice, která disponuje základní občanskou vybaveností (škola, školka, obchod, restaurace). Nabízená nemovitost se skládá ze dvou základních částí rodinný dům a bývalá truhlářská dílna.

Rodinný dům o dispozici 3+1 a užitné ploše 78 m2, se skládá ze dvou pokojů, obýváku, kuchyně, předsíně a koupelnou se sprchovým koutem a WC. Do domu zavedeny všechny sítě, kterými obec disponuje (elektrický proud, vodovod a kanalizace). Ohřev teplé vody zajišťuje bojler. Teplo v obou částech zajišťuje kotel na tuhá paliva, který je ústředně rozveden do plechových radiátorů měděným vedením. Podlahy v obytné části z betonu, pokryté PVC, dřevem, plovoucí podlahou a keramickou dlažbou. Stavba přibližně z roku 1900 je založena na kamenných základech, obvodové stěny převážně z plné cihly, některé původní části ze smíšeného zdiva. Sedlová střecha z dřevěného krovu ve velmi dobrém stavu je pokryta bobrovými taškami. Podkrovní možnost vybudování dalších obytných prostor. Obytná část osazena dřevěnými okny s dvojsklem, dvojitými špaletovými okny a prosklenými dveřmi. S východem na zahradu.

Na čelo obytné části navazuje výše zmiňovaná dílna (208 m2), která se skládá z několika částí. Převažují betonové podlahy, na které lze ukotvit stroje. Nákladní rampa pokryta OSB deskami. V dílně zachovány funkční prvky pro provoz truhlárny. Na výrobní plochu navazují skladovací prostory o výměře cca 60 m2.

Příjezd k nákladní rampě po dvoře je částečně zpevněný zámkovou dlažbou. Na dvoře se dále nachází garáž a tři krytá stání.

Na zadní část nemovitosti navazuje zahrada o výměře cca 820 m2, na které se nachází přístřešek a několik vzrostlých stromů.

Nemovitost vhodná pro bydlení a plnohodnotné podnikání.

č. ev.:21J098
Okres:Strakonice
Obec, část obce:Cehnice, Dunovice
Kategorie:Domy, Chalupy, Podnikání
Cena:5.990.000,- Kč
Plocha celkem:1555 m2
Zastavěná plocha a nádvoří (dvůr):735 m2
Plocha bydlení(bytu):78 m2
Celková zastavěná plocha:550 m2
Zahrady:820 m2
Elektřina:220/380V
Energetická náročnost:G - mimořádně nehospodárná
Voda:Veřejný vodovod, vlastní zdroj
Odpady:Veřejná kanalizace
Plyn:Ne
Topení:Út - kotel na tuhá paliva
Tepelné izolace:Ne
photophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophoto
Pro zobrazení celé galerie klikněte na obrázek
Zobrazit celou mapu
Vyřizuje makléř

Jan Hrdlička

telefon: 721 073 950

telefon do kanceláře: 777 303 086

e-mail: hrdlicka@hrdlicka-reality.cz

e-mail do kanceláře: info@hrdlicka-reality.cz

Kontaktní formulář

Vaše jméno:*

Váš e-mail:

Váš telefon:

Zpráva:*


* Souhlasím se zpracováním osobních údajů v rozsahu dle "Zásad ochrany osobních údajů"