HRDLIČKA REALITY
REALITNÍ KANCELÁŘ | REALITY A NEMOVITOSTI JIŽNÍ ČECHY A ZÁPADNÍ ČECHY
facebook
home > Domy, Chalupy > Rodinný dům o dispozici 3+1 a užitné ploše 80 m2 v Horažďovicích

Rodinný dům o dispozici 3+1 a užitné ploše 80 m2 v Horažďovicích

K prodeji nabízíme rodinný dům o dispozici 3+1 a užitné ploše 80 m2. Jedná se o starší rodinný dům, který byl postaven přibližně roku 1870. Zdivo kamenné, tloušťka 60 cm, střecha na dřevěném krovu s půdním prostorem, bez izolací. Na původní hliněné podlaze udělané betonové podlahy se základní izolací, povrch podlahy tvoří PVC, nebo keramická dlažba. Dům je všeobecně v dobrém technickém stavu, je připojen na elektřinu, obecní vodovodní přípojku i kanalizaci. Ohřev teplé vody pomocí bojleru. Teplo v nemovitosti obstarává zánovní kotel na tuhá paliva, který je ústředně rozveden do obytné části, kterou tvoří prostorná kuchyně s jídelnou, ložnice, průchozí pokoj, šatna, koupelna a samostatné WC. Na obytnou část navazuje kotelna a sklad paliva (malá stodola). U domu se rozkládá malý uzavřený dvůr, na kterém se nachází parkovací místo, kůlna, dílna a sklad na nářadí. Na severozápadní část pozemku navazují stavby sloužící jako sklad a drobná stavba pro chov domácích zvířat, tyto dvě stavby jsou však vybudovány na pozemku jiného majitele, se kterým má majitel domu uzavřenou nájemní smlouvu. Na jižní čelo nemovitosti navazuje oplocená zahrada, kterou má majitel taktéž pouze pronajatou, v tomto případě však od města Horažďovice. Příjezd přímo k nemovitosti po asfaltové obecní komunikaci.

Nemovitosti se nachází v záplavovém pásmu řeky Otavy. Jedná se o zónu č. 4 (zóna s vysokým nebezpečím výskytu povodně/záplavy). Dům i doplňkové stavby v celkově plnohodnotném, funkčním a dobrém stavu.

č. ev.:21J090
Okres:Klatovy
Obec, část obce:Horažďovice, Horažďovice
Kategorie:Domy, Chalupy
Cena:2.490.000,- Kč
Plocha celkem:283 m2
Plocha bydlení(bytu):80 m2
Elektřina:220/380V
Energetická náročnost:G - mimořádně nehospodárná
Voda:Veřejný vodovod
Odpady:Veřejná kanalizace
Plyn:Ne
Topení:Út - kotel na tuhá paliva
Tepelné izolace:Ne
photophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophoto
Pro zobrazení celé galerie klikněte na obrázek
Zobrazit celou mapu

Výše hypotéky

Kč    

Doba splácení

roků

Vypočtená měsíční splátka

Vyřizuje makléř

Jan Hrdlička

telefon: 721 073 950

telefon do kanceláře: 777 303 086

e-mail: hrdlicka@hrdlicka-reality.cz

e-mail do kanceláře: info@hrdlicka-reality.cz

Kontaktní formulář

Vaše jméno:*

Váš e-mail:

Váš telefon:

Zpráva:*


* Souhlasím se zpracováním osobních údajů v rozsahu dle "Zásad ochrany osobních údajů"