HRDLIČKA REALITY
REALITNÍ KANCELÁŘ | REALITY A NEMOVITOSTI JIŽNÍ ČECHY A ZÁPADNÍ ČECHY
facebook
home > Domy, Chalupy > PRODÁNO - Rodinný dům 4+1 u Vodní nádrže Kořensko v obci Neznašov

PRODÁNO - Rodinný dům 4+1 u Vodní nádrže Kořensko v obci Neznašov

Exkluzivně nabízíme rodinný dům, který je zasazen do krásného přírodního prostředí u Vodní nádrže Kořensko na soutoku řeky Vltavy a Lužnice. Dům je zděný, řadový a vystavěn do dvou nadzemních podlaží. V prvním podlaží se nachází veliká garáž pro 2 auta, pokoj, technická místnost, chodba a WC. Pěkná zahrada vybízí k odpočinku a plynule navazuje na zadní část domu, kde je umístěna vrtaná studna, kolna a skleník. Hlavní obytné místnosti s kuchyní a koupelnou jsou umístěny ve druhém podlaží. Celková dispozice obytných místností 4+1. Střecha plochá, pultová, osazena světlíky (světlovody) s výstupem světla na schodiště a do koupelny. Užitková voda je napojena z vrtané studny, pitná voda přivedena z obecního vodovodu. Nemovitost připojena na plyn, který zajišťuje vytápění domu. Odpadní voda svedena do obecní kanalizace. Parkování možné také před domem na ulici nebo na příjezdové dlažbě před garáží. Dům je vhodný pro rodinné bydlení. Nemovitost bude volná od 1.10.2020. Krátkou vzdálenost od Vodní nádrže Kořensko ocení především rybáři, milovníci vodních sportů a znalci přírody.

V blízkém okolí obce se nachází zámek Neznašov, kaple rodu Brechtoldů, kostel Nejsvětější Trojice, Vodní dílo Kořensko a vyhlídková místa na soutok obou řek. Veškerá občanská vybavenost dostupná v nedalekém městě Týn nad Vltavou, který je od obce Neznašov vzdálen 3 km.

Doporučuji prohlídku domu, okolí obce Neznašov a včasnou rezervaci.

č. ev.:20R066
Okres:České Budějovice
Obec, část obce:Všemyslice, Neznašov
Kategorie:Domy, Chalupy
Poznámka k cenám:včetně právního servisu a provize RK
Plocha celkem:422 m2
Zastavěná plocha a nádvoří (dvůr):161 m2
Plocha bydlení(bytu):148 m2
Celková zastavěná plocha:204 m2
Zahrady:261 m2
Poznámka k plochám:Zastavěná plocha 1.NP 102 m2, 2.NP 102 m2
Elektřina:220/380 V
Energetická náročnost:G - mimořádně nehospodárná
Voda:Veřejný vodovod + studna
Odpady:Veřejná kanalizace
Plyn:ANO
Topení:Lokální / plynový kotel
photophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophoto
Pro zobrazení celé galerie klikněte na obrázek
Zobrazit celou mapu

Výše hypotéky

Kč    

Doba splácení

roků

Vypočtená měsíční splátka