HRDLIČKA REALITY
REALITNÍ KANCELÁŘ | REALITY A NEMOVITOSTI JIŽNÍ ČECHY A ZÁPADNÍ ČECHY
facebook
home > Pozemky > Pozemek k výstavbě RD v Malenicích s nádherným výhledem do okolní krajiny

Pozemek k výstavbě RD v Malenicích s nádherným výhledem do okolní krajiny

Nabízíme k prodeji exkluzivní pozemek určený k výstavbě rodinného domu o rozloze 800 m2 v klidné části obce Malenice, situovaný v malebné lokalitě mezi nádhernými kopci a hustými lesy.

Tento unikátní pozemek nabízí ideální prostředí pro stavbu vašeho domova nebo rekreačního sídla. S mírným sklonem terénu a okolím obklopeným zelení poskytuje pozoruhodný výhled do okolních kopců a lesů, které nabízejí nekonečné možnosti pro odpočinek a relaxaci v přírodě.

Veškeré přípojky – elektřina, plyn, vodovod a kanalizace – jsou k dispozici na hraně pozemku, což zajišťuje pohodlné a moderní bydlení. K pozemku vede asfaltová cesta, která končí několik metrů za hranicí pozemku, což poskytuje snadný přístup. Souhlas s povolením vjezdu na pozemek z obecní cesty vydá Obec Malenice.

Obec Malenice, situovaná v údolí řeky Volyňky, nabízí širokou škálu vybavenosti a aktivit pro obyvatele. Nachází se zhruba dva kilometry od důležitého silničního koridoru vedoucím ze Strakonic na hraniční přechod Strážný. Zahrnuje vlakovou a autobusovou zastávku, fotbalové a tenisové hřiště, kamenictví, školku, školu, školní jídelnu, která vaří i pro seniory. Ve výstavbě jsou seniorské přízemní domky. Celkově je o seniory dobře postaráno díky fungující charitě. S plynofikací, kanalizací, obecním vodovodem, čističkou a Wifi připojením k internetu poskytuje obec moderní infrastrukturu a komfort. V obci je Obecní úřad, pošta, obchod, hospoda, informační centrum, kadeřnictví, pedikúra, kosmetika.

Malenice jsou známé svými kulturními a společenskými akcemi, včetně neckyády, drakiády, malinobraní, pálení čarodejnic a májky. Mezi další pořádané akce patří divadlo, disco, soutěže o nejlepší guláš či tatarák a spoustu dalších menších či větších kulturních akcí. Obec je rovněž vyhledávaným turistickým cílem, díky značeným cyklostezkám a turistickým trasám, krásnému kostelu a dalším památkám.

Nechte se okouzlit krásou přírody a vybudujte si svůj vlastní ráj v tomto malebném koutu přírody. Pro více informací nebo prohlídku neváhejte kontaktovat naši realitní kancelář.

 
č. ev.:24R059
Okres:Strakonice
Obec, část obce:Malenice
Kategorie:Pozemky
Cena:2.090.000,- Kč
Poznámka k cenám:Včetně právního servisu a provize RK
Plocha celkem:800 m2
Elektřina:ANO
Voda:Veřejný vodovod
Odpady:Veřejná kanalizace
Plyn:ANO, na hraně pozemku
Topení:NE
photophotophotophotophotophotophoto
Pro zobrazení celé galerie klikněte na obrázek
Zobrazit celou mapu

Výše hypotéky

Kč    

Doba splácení

roků

Vypočtená měsíční splátka

Vyřizuje makléř

Richard Šulc

telefon: 737 399 007

telefon do kanceláře: 777 303 086

e-mail: sulc@hrdlicka-reality.cz

e-mail do kanceláře: info@hrdlicka-reality.cz

Kontaktní formulář

Vaše jméno:*

Váš e-mail:

Váš telefon:

Zpráva:*


* Souhlasím se zpracováním osobních údajů v rozsahu dle "Zásad ochrany osobních údajů"