HRDLIČKA REALITY
REALITNÍ KANCELÁŘ | REALITY A NEMOVITOSTI JIŽNÍ ČECHY A ZÁPADNÍ ČECHY
facebook
home > Domy, Chalupy > Exkluzivní vila s historickým šarmem v Hluboké nad Vltavou

Exkluzivní vila s historickým šarmem v Hluboké nad Vltavou

K prodeji nabízíme architektonicky interesantní vilu v Hluboké nad Vltavou. Jedná se o nemovitost, jejíž stavba započala roku 1891 na atraktivním místě města Hluboká nad Vltavou, neboť přímo navazuje na zahradu zámeckého parku Hluboká a přitom téměř sousedí s vodním tokem Vltava.

Samotná stavba je rozložena do dvou nadzemních podlaží. 1NP se skládá ze tří obytných místností, kuchyně, spíže, propojovací chodby, koupelny, samostatného WC, vstupní chodby, chodby s dubovým schodištěm, které propojuje 1 a 2NP, dále zde nalezneme kotelnu a sklad na paliva. 2NP tvoří obytný pokoj a prostorná kuchyně s jídelnou, dále půdní prostor, který nabízí rozšíření obytné části 2NP o další pokoje. Obě patra v součtu utváří cca 208 m2 obytné plochy.

Kolem domu se rozkládá zahrada o celkové výměře 3.000 m2, která je přístupná z obecní zpevněné komunikace a z boční části, která je taktéž v majetku obce a zpřístupňuje horní část zahrady. Dle platného územního plánu obce je parcela z části zahrnuta do plochy SO – plochy smíšené obytné se specifickým využitím (zastavitelnost pozemku 35%).

Nemovitost je napojena na veřejný vodovod, vlastní užitkový vodní zdroj a elektřinu. Splaškové vody svedeny do septiku. Teplo v nemovitosti obstarává kotel na tuhá paliva, který je ústředně rozveden po obytné ploše 1NP. Teplou vodu zajišťuje elektrický bojler.

Z hlediska stáří nemovitosti je jasné, že krom rekonstruovaného krovu a střešní krytiny je nemovitost určena k rekonstrukci/renovaci. 

Poloha domu svou dispozicí a charakterem nabízí možnost využití pro velkorysé bydlení, podnikání, reprezentativní sídlo společnosti apod. V těsné blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost, mateřská škola, základní škola, lékaři, lékarna, lodní přístav, golfové hřiště a mnoho dalšího. Předmět prodeje se nachází pouhých 15 minut od centra města České Budějovice. 

č. ev.:24J067
Okres:České Budějovice
Obec, část obce:Hluboká nad Vltavou
Adresa:Hamry
Kategorie:Domy, Chalupy
Cena:9.900.000,- Kč
Plocha celkem:3304 m2
Obytná plocha:208 m2
Užitná plocha:200 m2
Zahrady:3104 m2
Elektřina:220/380V
Energetická náročnost:G - mimořádně nehospodárná
Voda:Veřejný vodovod, vlastní užitkový zdroj
Odpady:Septik
Plyn:Ne
Topení:Út - kotel na tuhá paliva
Tepelné izolace:Ne
photophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophoto
Pro zobrazení celé galerie klikněte na obrázek
Zobrazit celou mapu

Výše hypotéky

Kč    

Doba splácení

roků

Vypočtená měsíční splátka

Vyřizuje makléř

Jan Hrdlička

telefon: 721 073 950

telefon do kanceláře: 777 303 086

e-mail: hrdlicka@hrdlicka-reality.cz

e-mail do kanceláře: info@hrdlicka-reality.cz

Kontaktní formulář

Vaše jméno:*

Váš e-mail:

Váš telefon:

Zpráva:*


* Souhlasím se zpracováním osobních údajů v rozsahu dle "Zásad ochrany osobních údajů"