HRDLIČKA REALITY
REALITNÍ KANCELÁŘ | REALITY A NEMOVITOSTI JIŽNÍ ČECHY A ZÁPADNÍ ČECHY
facebook
home > Aktuality

Aktuality

2.3.2021 v 13:46:15 (Bc. Marie Hrdlička Prixová, prixova@hrdlicka-reality.cz)
Omezení činnosti realitní kanceláře na základě Usnesení vlády ČR ze dne 26.02.2021
Omezení činnosti realitní kanceláře na základě Usnesení vlády ČR ze dne 26.02.2021

Vážení zákazníci, na základě Usnesení vlády ČR ze dne 26.02.2021,

musí být do odvolání provozovna realitní kanceláře pro veřejnost a klienty uzavřena.

9.2.2021 v 15:11:42 (Bc. Marie Hrdlička Prixová, prixova@hrdlicka-reality.cz)
10 % NAŠEHO ZISKU VĚNUJEME NA DOBROČINNÉ ÚČELY
10 % NAŠEHO ZISKU VĚNUJEME NA DOBROČINNÉ ÚČELY

Vážení klienti a přátelé,
současná doba není úplně příznivá. Zdá se, že nás čeká období, které po zdravotní i ekonomické stránce zasáhne spoustu z nás. Tato situace omezí a ohrozí i spoustu organizací, které provozují nebo podporují dobročinnou činnost (dětské domovy, tělesně i psychicky postižené, zvířecí depozita, apod.)
Společnost Hrdlička reality se rozhodla, že nově z každého proběhnutého obchodu odvede 10 % svého výdělku právě organizacím, které pomoc potřebují. Tyto dary budeme zveřejňovat, abyste věděli, že tak skutečně činíme.


Tím, že si vyberete naši kancelář pro zprostředkování prodeje či pronájmu Vaší nemovitosti, zároveň podpoříte i dobrou věc, která je obzvlášť nyní potřeba. Tato podpora nebude časově omezena a bude platit po celou dobu fungování naší realitní kanceláře.
Aktuálně rozšiřujeme náš realitní tým, proto se můžete spolehnout, že o Vaše nemovitosti bude 100 % postaráno.
Pokud Vás napadne, kdo by mohl naši pomoc potřebovat, neváhejte nás kontaktovat.

 

7.1.2021 v 15:46:28 (Bc. Marie Hrdlička Prixová, prixova@hrdlicka-reality.cz)
Termín podání přiznání k dani z nemovitostí se odsouvá
Termín podání přiznání k dani z nemovitostí se odsouvá

Přiznání k dani z nemovitých věcí letos podáte až do začátku dubna. Ministerstvo financí totiž na začátku ledna přistoupilo k prominutí příslušenství daně z nemovitých věcí. „Fakticky se tím termín podání daňového přiznání odsouvá pro všechny daňové subjekty z 1. února na 1. dubna 2021, a to bez rizika sankcí z prodlení,“ říká Tomáš Weiss z tiskového oddělení ministerstva financí. Úřad si od mimořádného posunutí termínu o dva měsíce slibuje, že uleví provozu na finančních úřadech v době vrcholící koronavirové epidemie. Stejné posunutí termínu se týká i silniční daně.

 

10.12.2020 v 15:34:48 (Bc. Marie Hrdlička Prixová, prixova@hrdlicka-reality.cz)
Příspěvek pro Dětský domov ve Volyni
Příspěvek pro Dětský domov ve Volyni

Dne 09.12.2020 jsme navštívili Dětský domov ve Volyni, kde jsme předali další dar pro ty, kteří zatím v životě neměli tolik štěstí jako mnoho z nás.
Každoročně nakupujeme dárky k Vánocům dětem z tohoto dětského domova formou internetového serveru vespojenios.cz , letos jsme však zvolili variantu finančního daru, za který se pořídí dárek dětem, na které se nedostalo.
S paní ředitelkou Mgr. Anežkou Hosnedlovou a bývalým ředitelem panem PhDr. a Mgr. Jiřím Pánem jsme si jako každý rok příjemně popovídali, poté jsme si prohlídli novou a krásnou vánoční výzdobu, na které se podepsali především dědi z DD.
Určitě to nebyla naše poslední návštěva zde a v příštím roce se opět přijdeme na děti podívat a zase jim něco přineseme. Moc si vážíme všech zaměstnanců, kteří se starají o celkový chod dětského domova.
Stejně tak si vážíme celého našeho týmu RK, díky kterému můžeme přispívat tam, kde je potřeba. Stále totiž platí, že 10% z našeho zisku z každého obchodu odvedeme na dobročinné účely. 

10.12.2020 v 15:33:15 (Bc. Marie Hrdlička Prixová, prixova@hrdlicka-reality.cz)
Příspěvek pro Dětské centrum ve Strakonicích
Příspěvek pro Dětské centrum ve Strakonicích

Dne 29.09.2020 jsme navštívili Dětské centrum Jihočeského kraje ve Strakonicích a řediteli, panu PhDr. Martinu Karasovi, jsme předali dar v hodnotě 10.000,- Kč na nákup vybavení dle vlastního výběru ve prospěch dětí z Dětského centra. Moc si vážíme všech zaměstnanců, kteří se starají o děti a celkový chod centra. Stejně tak si vážíme klientů naší kanceláře, díky kterým můžeme přispět tam, kde je to třeba. 

13.11.2020 v 12:03:52 (Bc. Marie Hrdlička Prixová, prixova@hrdlicka-reality.cz)
Daň z nemovitosti za rok 2021. Termíny, pravidla, rady
Daň z nemovitosti za rok 2021. Termíny, pravidla, rady

Daň z nemovitých věcí tvoří daň z pozemků a daň ze staveb a jednotek. Předmětem daně jsou pozemky evidované v katastru nemovitostí, zdanitelné stavby (budovy a inženýrské stavby vyjmenované v příloze zákona o dani z nemovitých věcí) a jednotky (byty nebo nebytové prostory).

Daň z nemovitosti se přiznává i platí dopředupřiznání za rok 2021 se podává do 31. ledna 2021. Povinně ho odevzdává každý, kdo se v roce 2020 stal vlastníkem nemovitosti. A také ten, kdo v roce 2020 zásadněji upravoval nemovitost, kterou vlastnil a přiznal už dřív.

Rozhodující je, kdo vlastní nemovitost k prvnímu lednu 2021 – ten podává daňové přiznání a platí daň za rok 2021. Uživatel pozemku hradí daň místo vlastníka, když je vlastník neznámý.

 

25.10.2018 v 13:32:32 (Bc. Marie Hrdlička Prixová, prixova@hrdlicka-reality.cz)
PŘIJMEME NOVÉ MAKLÉŘE DO TÝMU
PŘIJMEME NOVÉ MAKLÉŘE DO TÝMU

Chcete mít nadprůměrný příjem?

Chcete pracovat ve výborném kolektivu?

Chcete si sami určovat pracovní dobu?

Pojďte pracovat s manželi Hrdličkovými ve firmě Hrdlička Reality. 

4.11.2015 v 14:17:32 (Bc. Marie Hrdlička Prixová, prixova@hrdlicka-reality.cz)
Nabízíme rychlý a jednoduchý přivýdělek!
Nabízíme rychlý a jednoduchý přivýdělek!

Nabízíme rychlý a jednoduchý přivýdělek! Víte o někom, kdo prodává nemovitost? Doporučte mu naši realitní kancelář, a pokud naše služby prodávající využije, vyplatíme vám až 10% z naší provize (minimálně 3.000,- Kč a více).

 

4.12.2014 v 15:02:31 (Renata Harantová, harantova@hrdlicka-reality.cz)
Rozhoduji se prodat nemovitost
Rozhoduji se prodat nemovitost

Prodej nemovitosti

Rozhodli jste se, že budete prodávat, či jinak převádět Vaši nemovitost?

Víte, jaké kroky jsou nutné učinit při prodeji Vaší nemovitosti?